Народні маски для фарбованого волосся
Після фарбування або хімічної завивки волосся стає тонким і ламким, тому потребують особливо дбайливого догляду. В даному випадку рекомендується робити таку маску. Треба взяти 2 столові ложки зеленого чаю і по 1 столовій ложці шавлії, м’яти, материнки і подорожника. Все подрібнити і добре перемішати.
Потім отриману суміш заліть1 л гарячої води і дати настоятися протягом 15 хвилин, після чого потрібно процідити і охолодити до кімнатної температури. Далі в отриманий настій потрібно додати 300-400 г м’якоті житнього хліба і ретельно перемішати до однорідного стану.
Отриману суміш потрібно втирати в коріння волосся після кожного миття. Таку маску необхідно тримати не менше 1:00, при цьому накривши голову поліетиленовим пакетом, а поверх пакета — теплою хусткою або махровим рушником.
Натуральна маска для сухого волосся
Посічені кінчики є найпоширенішою проблемою у сухих волосся.
Для того, щоб уникнути цю проблему, рекомендується робити таку маску для волосся. Потрібно взяти 3 столові ложки дрібно нарубаної кропиви і по 20 г квітів звіробою і конюшини.
Все добре подрібнити і перемішати. Отриману трав’яну суміш залити 100 мл олії чайного дерева. Знову все добре перемішати і дати настоятися 10 днів у щільно закритому бульбашці в теплому місці.
Потім потрібно процідити і втирати готову настойку в коріння волосся за 2-3 години до миття голови кожні 3-4 дні.
Після застосування трав’яних масок для волосся, рекомендується використовувати природні барвники для волосся, які не завдають ніякої шкоди вашому волоссю